اخبار داغ

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین : اگر تفاوت میان دراگون ‌‌مینت ها ( Dragonmints ) و آنت ‌‌ماینرها ( Antminers ) را نمی‌‌دانید، نگران نباشید. ما به گونه‌ای این مباحث را به شما توضیح خواهیم داد که به آسانی قابل درک باشد، همچنین بهترین دستگاه‌ های ماینر بیت کوین در این مقاله به صورت کامل بررسی شده و با یکدیگر مقایسه شده‌اند.

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

این راهنمای ماینرهای بیت کوین شامل موارد زیر خواهد‌‌بود:

 • استخراج بیت‌‌ کوین چیست؟
 • چگونه یک ابزار استخراج بیت‌‌ کوین را بسته به شرایط خود انتخاب کنید.
 • با نگاهی به واحدهای برتر استخراج در بازار امروز، ما بررسی ماینرهای زیر را پوشش خواهیم داد:
 1. دراگون ‌‌مینت ( T1 ( DragonMint T1
 2. آنت ماینر ( T9 + ( +Antminer T9
 3. آنت ماینر( R4 ( Antminer R4
 4. آوالون 6 ( Avalon6 )
 5. آنت ماینر (  ( Antminer S9
 6. پانگولین ‌‌ماینر ( M3X ( PangolinMiner M3X

همچنین به نوع ماینری که هر کدام از این موارد به آن مربوط می‌‌شوند، اشاره خواهد شد. در انتها نیز یک جدول کارآمد برای کمک به مقایسه هر یک از دستگاه‌ها به شما ارائه خواهد شد.

فهرست محتوا

2- سخت افزار استخراج به شرایط شما بستگی دارد

3- بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین

4- بهترین برای مبتدی ها – Avalon6

5- نتیجه گیری

استخراج بیت کوین چیست؟

نقش استخراج بیت‌‌ کوین این است که تأیید کنیم معاملات در شبکه، قوانین را دنبال می‌‌کنند. برای انجام این کار، واحد های پیچیده کامپیوتری برای بررسی معاملات و استفاده از آنها به سایر سیستم های کامپیوتری در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌‌گیرند. اپراتورهای این سیستم های کامپیوتری برای تلاش‌‌های خود پاداش می‌‌گیرند. این پاداش، حاصل از دو هزینه‌‌ ی کارمزدهای هر تراکنش و پاداش استخراجی است توسط خود شبکه تعیین می‌‌شود.

برای جلوگیری از تقلب در شبکه، سیستمی با عنوان “ اثبات کار” استفاده می‌‌شود. قبل از اینکه هر گروه (بلاک) تراکنش‌‌ها به بلاک چین اضافه شود، اثبات کار لازم است. هنگامی که رایانه ها وظیفه اثبات کار خود را انجام می‌‌دهند، کار آنها تلاش برای این است که رشته‌‌ای طولانی از اعداد و حروف را حدس بزنند. این رشته به عنوان هش (Hash) شناخته می‌‌شود.

فقط کامپیوتری که به درستی هش را حدس می‌‌زند می‌‌تواند بلاک را به زنجیر اضافه کند. اثبات کار نیاز به قدرت محاسباتی دارد و این یک روند سریع یا ارزان نیست. برای تقلب، نیاز به سرمایه‌‌گذاری زیادی در شبکه وجود دارد که برای کسی که بخواهد سعی در دستکاری بلاک چین داشته باشد، به لحاظ مالی قابل قبول نیست. این ویژگی امنیتی اصلی شبکه های بیت کوین (و دیگر شبکه های ارز رمزگذاری شده) است.

استخراج بیت کوین در قبل توسط CPU ها (واحد پردازش مرکزی) مشابه با سی پی یوهای سیستم های کامپیوتری موجود در خانه استفاده می‌‌شد. با این حال، به دلیل اینکه واحدهای بیشتری شروع به استخراج شبکه کردند، دشواری هش‌‌هایی که آنها سعی در حدس زدن آنها را داشتند، افزایش پیدا کرد. این باعث شد مردم به پردازنده های با قدرت بالاتر مانند GPU ها (واحد پردازش گرافیکی) روی بیاورند. این پردازنده های گرافیکی معمول به وفور در رایانه های خانگی یافت می‌شوند.

امروزه حل کردن هش ها بسیار دشوار شده‌‌اند و بسیاری از استخراج‌کنندگان تلاش می‌‌‌‌کنند تا آنها را حل کنند. امروزه فقط سیستم های کامپیوتری خاصی می‌‌توانند آنها را حل کنند. این واحدها از تراشه های مدار یکپارچه مخصوص– یا به اختصار ASIC ها استفاده می‌‌کنند و این مقاله به صورت اختصاصی در مورد این ASIC ها بحث خواهد کرد.

انتخاب سخت افزار استخراج به شرایط شما بستگی دارد

اگر چه ماینرهای بیت کوین به منظور استخراج بیت کوین اکنون محدود به انتخاب از طیف مشخصی از ASIC ها می‌‌باشند، هنوز هم گزینه های زیادی وجود دارد. انتخاب هر کدام بستگی به شرایط فردی هر فرد استخراج کننده دارد. برخی از استخراج کنندگان خواهان یک دستگاه می‌‌باشند که بتواند در اتاق خواب آنها هم کار کند. دیگران می‌‌خواهند تعدادی از ASIC های مقرون به صرفه را داشته باشند تا برای اولین بار به استخراج بپردازند. در نهایت، برخی از افرادی نیز هستند که می‌‌خواهند یک انبار را با بهترین تجهیزات عالی استخراج بیت کوین در اطراف خود پر کنند.

هنگام جمع آوری سخت افزار استخراج بیت ‌‌کوین مسائل زیادی در نظر گرفته می‌‌شود. شایان توجه است که هر واحد را بر اساس قدرت هشینگ ( Hashing ) خود، مصرف برق، دمای محیط آن و هزینه اولیه برای خرید آن ارزیابی کنید.

همچنین برخی دلایل ایدئولوژیکی برای انتخاب و ترجیح یکی از تولیدکنندگان بر سایرین وجود دارد. اینها به تمرکززدایی مربوط می‌‌شوند و ما بعضی از مسائل مربوط به این بحث را در این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌ کوین

ما برای ساختن این فهرست به بررسی تجهیزات استخراج بیت کوین بعضی از بزرگترین و مشهورترین تولیدکنندگان جهان پرداخته‌‌ایم.

ما همچنین سعی کرده‌‌ایم دستگاه‌‌های مختلف را از لحاظ برنامه های کاربردی که برای آنها مناسب است، دسته‌بندی کنیم. ما سخت افزارهای مناسب را با توجه به نوع استفاده آن‌ها دسته بندی کرده‌ایم:

 • افراد با بودجه کم
 • افرادی که مایل به استخراج در منزل هستند.
 • کسانی که هرگز قبلا بیت کوین را استخراج نکرده‌‌اند
 • افرادی که به دنبال استفاده از بیشترین قدرت سخت افزاری استخراج بیت کوین موجود هستند.
 • چند گزینه ی دیگر برای ماینر های حرفه‌‌ای که نمی‌‌توانند به اندازه کافی DragonMint T1 را برای عملیات خود بیابند.

بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین مقرون به صرفه و ارزان : +Antminer T9

برای ماینر های بیت کوین که محدودیت بودجه دارند، یکی از بهترین ابزار استخراج بیت کوین موجود، آنت ماینر T9+ است. این وسیله را می‌‌توان بسیار ارزان‌‌تر از بسیاری از دستگاه های دیگر در این لیست پیدا کرد. با این حال، اجازه ندهید قیمت برچسب آن شما را فریب دهد، زیرا این دستگاه هنوز هم برای استخراج دستگاه مناسبی است.

همانطور که +Antminer T9 برای کسانی که نگران قیمت واحد استخراج خود هستند مناسب است، وقتی مساله فضا نیز مد نظر باشد، ایده آل است. این به این دلیل است که دارای یک طراحی جمع و جور است. این باعث می‌‌شود که بتوانید تعداد زیادی از واحدها را در یک فارم استخراج کنار هم قرار دهید. اگر شما می‌‌خواهید اینگونه از ماینرهای ASIC استفاده کنید، شما حتی از ویژگی های کاهش دمای +Antminer T9 نیز خوشحال خواهید شد. شما همچنین می‌‌توانید برای تجهیزات استخراج پول زیادی صرفه جویی کنید.

در رابطه با سخت افزار مورد استفاده این دستگاه، آنت ماینر T9 + دارای 162 تراشه BM1387 بیت‌‌ مین است. این تراشه ها به دستگاه اجازه می‌‌دهند تا یک نرخ هش درخشان 10.5 TH / s تولید کند، در حالی که فقط 1332 وات مصرف می‌کند.

همچنین به عنوان یک عمل کننده عالی، +Antminer T9 نیز از رابط کاربری آسانی برخوردار است. این برای مشخص نمودن تنظیمات مختلف و ارتقاء به سیستم عامل‌‌های مختلف به عنوان نسخه های جدید از Bitmain استفاده می‌‌شود.

آنت ماینرT9 + قیمتی بین 550 تا 600 دلار را دارد که مطمئنا در لیست ما یک دستگاه مقرون به صرفه است.

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین برای مبتدی ها : Avalon6

سخت افزار بعدی استخراج بیت‌‌ کوین که می‌‌خواهیم آن را بررسی کنیم، برای مبتدیان استخراج بیت کوین مناسب است. سازندگان ابزار استخراج بیت کوین Avalon6 ، کانان کریتیو ( Canaan Creative )، آن را با در نظر گرفتن ساده بودن آن ساخته اند.

ماینر بیت کوین Avalon6 یکی از ساده ترین واحدهای ASIC برای راه اندازی است. هر دو روش پیشرفته و پایه ان ساده هستند و این باعث می‌‌شود که دستگاه برای مبتدیان مناسب باشد. متاسفانه این واحد سودآورترین واحد موجود نیست. 1050 وات برقی که مصرف می‌‌کند، تنها به تولید 3.5 TH / s می‌‌انجامد.

در حالی که مطمئنا هیچ ماینر بیت کوینی را تحت تاثیر قرار نمی‌‌دهد، سهولت تنظیم و راه اندازی این وسیله، همراه با قیمت مقرون به صرفه آن، برای کسانی که مایل به شروع به کار در دنیای استخراج بیت کوین هستند آن را به عنوان یک واحد عالی معرفی می‌‌کند.

متاسفانه، مانند بسیاری از واحدهای ما در این راهنمای سخت افزار استخراج بیت کوین، آوالون 6 با منبع تغذیه خود عرضه نمی‌‌شود. این وسایل به صورت جداگانه فروخته می‌‌شوند.

می‌‌توانید هر کدام از آنها را در اندازه‌‌های کوچکتر و با مبلغ 650 دلار انتخاب کنید.

علاوه بر مناسب بودن برای مبتدیان ، آوالون 6 سخت‌‌افزاری خوب برای کسانی است که می‌‌خواهند بیت کوین را بدون سود استخراج کنند. این ممکن است در ابتدا به نظر عجیب و غریب برسد، اما دلیل بسیار خوبی برای اینکه چرا مردم می‌‌خواهند بیت کوین را لزوما بدون دریافت سود استخراج کنند، وجود دارد.

به بیان ساده، هرچه واحدهای استخراج در شبکه ارز رمزنگاری شده بیشتر باشد، آن شبکه امن‌‌تر است. استحکام امنیت بیت کوین ناشی از مرکززدایی آن است. در سراسر جهان بسیاری از علاقه‌‌مندان و توسعه‌‌دهندگان پرشور وجود دارند که یا قادر نیستند یا نمی‌‌خواهند بیت‌‌ کوین را برای سود استخراج کنند. دلایل زیادی برای توضیح این مساله وجود دارد. این دلایل شامل موارد زیر هستند اما تنها به این چند مورد محدود نمی‌‌شوند:

 • عدم داشتن یک منطقه از خانه خود برای اختصاص چندین واحد استخراج
 • زندگی در جایی بسیار گرم به این معنی که تمام این تجهیزات در حال اجرا مقدار قابل توجهی از گرما را تولید کنند.
 • گران بودن بیش از حد برق لازم و به صرفه نبودن آن جهت کسب سود از راه اندازی ابزار استخراج بیت کوین.
 • شما اغلب به اندازه کافی در خانه نیستید که بتوانید یک فارم استخراج بیت کوین را بسازید و علاوه بر آن، خطر یک آتش سوزی را بپذیرید.

آوالون 6 یک واحد خوب برای اجرا در یک دفتر یا در خانه است که ممکن است هزینه بردار باشد، اما در خدمت به یک هدف بسیار الهام بخش است و آن هدف حفظ امنیت شبکه است.

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین برای استفاده خانگی : Antminer R4

مانند آوالون 6، انتخاب بعدی لیست بهترین ابزار استخراج بیت کوین برای برنامه های کاربردی کوچک مناسب است که در آن مساله فضا حائز اهمیت است. این به این دلیل است که بسیار بی صدا اجرا می‌‌شود. شما حتی می‌‌توانید آن را در همان اتاقی که در آن می‌‌خوابید، در حالت ایمن سازی و انجام وظایف کاملا مهم شبکه قرار دهید!

همانند واحد T9 +، R4 از تراشه های BM1387 بیت‌‌ مین استفاده می‌‌کند. این واحد از 126 مورد برای تولید 0.098 J / GH استفاده می‌‌کند که بسیار رقابت طلب است. اگر مطمئن نیستید که این معنی درست باشد، آن را با عنوان “بسیار کارآمد” به خاطر بسپارید!

البته نقطه عطف اصلی آنت ماینر R4 فعالیت آرام و بی صدای آن است. Bitmain این را با اصلاح کامل و مجدد طرفداران خود به دست آورده است. این تیم با واحدهای خاموش واحدهای تهویه مطبوع، این ایده را الهام گرفته بود. با قرض گرفتن ویژگی های طراحی ، آنها توانستند یک فن ایجاد کنند که درست همانند مدل های قدیمی است اما سروصدای آن کمتر از نصف مدل های قدیمی است. آنها همچنین R4 را با کنترل‌‌کننده اتوماتیک مجهز کرده‌‌اند. این تضمین می‌‌کند که فن هرگز باعث ایجاد سر و صدایی بیش از حد نیاز نشود.

یکی از بزرگترین اشکالات Antminer R4 این است که بسیار پرهزینه است. قیمت آن بسته به جایی که شما انتخاب کنید، به نظر به طور چشمگیری متفاوت است. بعضی از سایت ها آن را با مبلغ 1000 دلار تبلیغ می‌کنند اما هیچ لینکی برای خرید با این مبلغ را ندارند. تنها سایت فروش این واحد که ما موفق به پیدا کردن آن شدیم، یک وب سایت اروپایی به نام توزیع اروپایی آنت ماینر (BV (Antminer Distribution Europe BV بود. آنها این وسیله را با قیمت 1500 یورو یا 1700 دلار ثبت کرده بودند.

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

مسائل مربوط به Bitmain

البته، مانند تمام واحدهای آنت ماینر، R4 توسط غول چینی عظیم الجثه Bitmain ساخته شده است. Bitmain چیزی شبیه به یک شرکت همه‌‌جانبه است. در واقع، در سال 2017، آنها متهم به به تأخیر انداختن بروزرسانی بسیارمهم سِگ‌‌ویت ( SegWit ) به شبکه بیت کوین شدند.

بسیاری آنها را متهم کردند که این کار را از قصد انجام داده‌‌اند تا بتوانند از هزینه های اضافی بسیار بالا که در آن زمان لازم بود سود ببرند. به همین دلیل، برخی از ماینرهای بیت کوین از استفاده از محصولات بیت ‌‌مین اجتناب کردند. با این حال، اگر شما به سیاست علاقه‌‌مند نباشید، این شرکت برخی از بهترین سخت افزارهای استخراج بیت‌‌ کوین را تولید می‌‌کنند!

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌ کوین، بدون توجه به هزینه : DragonMint T1

اکنون ما امروز به بهترین واحد استخراج در بازار امروز می‌‌رسیم. DragonMint T1 توسط هالونگ ماینینگ ( Halong Mining ) تولید شده است که یک شرکت جدید است که در ساخت ماینرهای ASIC تخصص دارد. ادعا می‌شود که هالونگ بیش از 30 میلیون دلار برای توسعه این واحد غول‌‌پیکر صرف کرده است!

دراگون‌‌مینت T1 از پیشرفته ترین تراشه طراحی شده ( DM8575 ) استفاده می‌‌کند. این باعث می‌‌شود اولین ASIC باشد که به میزان قابل توجه هش 16 TH / s دست یافته‌‌است.

علاوه بر این، برای رسیدن به این میزان هش باورنکردنی، در مصرف انرژی صرفه جویی می‌‌کند. این واحد فقط 0.075 J / GH مصرف می‌‌کند. این تقریبا معادل با 1480 وات است.

این مدل، پرچمدار ‌‌Bitmain، یعنی آنت ماینر S9 را که دارای امتیاز مصرف انرژی 0.098J / GH است، از رقابت خارج می‌‌کند.

عملکرد خنک کننده DragonMint T1 توسط دو فن 9 تیغه متغیر انجام می‌‌پذیرد. این باعث می‌‌شود که نسبت درجه حرارت محیط به طور متوسط ​​25 درجه باشد.

اما مانند بسیاری از ابزارهای استخراج بیت کوین، دراگون‌‌مینت T1 با منبع تغذیه عرضه نمی‌‌شود. شرکت مربوط توصیه می‌‌کند که از دراگون‌‌مینت 1600W استفاده شود.

متاسفانه، به عنوان یک واحد بسیار قدرتمند، DragonMint T1شرایط خاص خود را دارد. این به این معنی است که شما ممکن است مجبور شوید به یک لیست انتظار بپیوندید تا دستانتان به یکی از آنها برسد! و هنگامی که شما در نهایت فرصت خرید آن را بدست می‌‌آورید، ممکن است با قیمت بالایی روبرو شوید. قیمت اولیه آن 2729 دلار برای خود واحد است. منبع تغذیه رسمی آن برای شما هزینه 115 دلار اضافی را به بار خواهد آورد.

اگر تصمیم به خرید واحدهای دراگون‌‌مینت را دارید، شما در واقع با ارائه سفارش خود به یک شرکت غیر بیت ‌‌مین از تمرکززدایی استخراج حمایت می‌‌کنید.

اگر تمام اینها به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما از توانایی های دراگون ‌‌مینت مناسب نبود، تصویر فوق العاده‌‌ای از یک اژدها در طرف دیگر قضیه وجود دارد!

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

Antminer S9، بهترین انتخاب بعد از DragonMint T1

از آنجا که دراگون‌‌ مینت T1 بسیار محبوب است، تولید کنندگان تلاش می‌‌کنند تا با همپایی با تقاضا برای آنها دست و پنجه نرم کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که چند مورد دیگر از سخت‌‌افزارهای استخراج بیت کوین را که تقریبا به همان اندازه خوب بودند را به این بررسی اضافه کنیم.

اگر شما یک استخراج گر جدی هستید و توانایی خرید یک دراگون‌‌ مینت T1 را ندارید، نگران نباشید. واحدهایی مانند Antminer S9 قدرت هشینگی معادل با همان میزان را تولید خواهند کرد.

همانند سایر دستگاههای آنت ماینر که در این راهنما گنجانده شده است، S9 با تراشه BM1389 بیت ‌‌مین مجهز شده است. با این حال، بر خلاف سایرین، این غول، 189 از آنها را داراست. در زمان تولید آن، این مساله باعث شد که این واحد بزرگترین واحد هشینگ در جهان باشد. گرچه دیگر نمی‌‌تواند ادعا کند که از لحاظ میزان هش، در 14 TH / s، بهترین است، چرا که با اختلاف اندک با DragonMint T1 مقام دوم را دارد.

آنت ماینر S9 خود را با استفاده از سینک‌‌های حرارتی سفارشی خنک می‌‌کند. اینها با استفاده از آلیاژ آلومینیوم بسیار با کیفیت ساخته می شوند. همچنین از دو فن سریع در هر دو طرف دستگاه استفاده می‌‌کند. این تضمین می‌‌کند که هوای گرم به سرعت از بین رفته و جایگزین می‌‌شود.

شاید فکر کنید که راه اندازی چنین ابزار استخراج بیت کوینی با این میزان هشینگ بالا یک کابوس است. اما این چنین نیست. آنت ماینر S9 دارای یک رابط کاربرپسند است که بیشتر ماینرهای Bitmain از آن استفاده می‌کنند. این مساله به شما این امکان را می‌‌دهد تا به سرعت دستگاه را تنظیم کنید و در صورت نیاز، سیستم عامل را ارتقا دهید.

مانند دراگون‌‌مینت T1، این بهترین واحد آنت ماینر در بازار، ارزان نیست. مبلغ پیش روی شما 2700 تا 3000 دلار برای هرکدام است. اما همانند اکثر سخت افزارهای استخراج بیت کوین ASIC، منبع تغذیه به صورت جداگانه فروخته می‌‌شود. مبلغ آن میان 100 تا 150 دلار دیگر خواهد بود. واضح است که آنها برای استخراج کنندگان بیت کوینی که تفریحی کار می‌‌کنند، مناسب نیست!

بهترین سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین

اگر بیت‌‌مین (Bitmain) را نمی‌‌خواهید و نمی‌‌توانید دراگون‌‌مینت T1 را داشته باشید: PangolinMiner M3X

در نهایت، با توجه به اختلاف بر سر سخت افزار استخراج بیت کوین تولید شده توسط بیت ‌‌مین ، به نظر من بهترین راه جایگزین کردن سخت افزارهای آنان با دراگون‌‌مینت است.

برای بسیاری از مردم، ماینر ساخته شده توسط شرکت پانگولین ( Pangolin ) توازن مناسبی میان ارزش و قدرت هشینگ را نشان می‌‌دهد. این واحد، توانایی کارکردن در بین 12 تا 13 TH / s را دارد. در حالی که این تنها سه چهارم قدرت پرچمدار دراگون‌‌مینت است، اما باز با ارزش است.

هنگامی که شما قیمت اولیه خرید Pangolin را در نظر بگیرید، قدرت آن بیشتر مورد توجه واقع می‌‌شود. این وسیله در حال حاضر در وب سایت رسمی شرکت آن با قیمت فروش 850 دلار ارائه شده است. با مقایسه آن با دراگون‌‌مینت و آنت ماینر S9 2700 دلاری، شما به راحتی می‌‌توانید ارزش M3X Pangolin را درک کنید.

پانگولین احتمالا پرسروصداترین دستگاه موجود در این مقاله است. به این معنی که برای استفاده در منزل مناسب نیست.

تمام این سروصدا، به احتمال زیاد، به دلیل حجم بسیار زیاد قدرت مورد نیاز برای اجرای پانگولین M3X است. با 2100 وات مصرف، این واحد پرمصرف ترین واحد الکتریکی است که ما در این راهنمای بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین پوشش داده‌‌ایم. این بدان معنی است که هر گونه پس اندازی که ممکن است در قیمت خرید اولیه انجام داده باشید، با دریافت قبض‌‌های برقتان بر باد می‌‌رود.

با این حال، کسانی که در جایی با برق ارزان زندگی می‌‌کنند احتمالا سخت افزار استخراج بیت کوین Pangolin را ترجیح می‌‌دهند. به طور خلاصه، اگر از جایی استفاده کردید که برق رایگان است و شما در آن زندگی نمی‌‌کنید، پانگولین بهترین گزینه سخت افزار استخراج بیت کوین خواهد بود.

جدول مقایسه بهترین سخت افزار های استخراج بیت ‌کوین

در پایین، جدول مقایسه ای از شش قطعه سخت افزار استخراج بیت کوین، که در این راهنما ذکر شده‌‌اند، برای شما تهیه شده است. این باید به شما کمک کند که بتوانید تصمیم بگیرید که بهترین واحد برای عملیات استخراج شما چیست.

نام شرکت سازنده قیمت میزان هش مصرف برق
DragonMint T1 Halong Mining 2729 دلار 16 TH/s 1480W
Antminer T9 Bitmain 550-600 دلار 10.5 TH/s 1332W
Antminer R4 Bitmain 1700 دلار 8.6 TH/s 845W
Avalon 6 Canaan Creative 650 دلار 3.5 TH/s 1050W
Antminer S9 Bitmain 2700-3000 دلار 14 TH/s 1,372W
M3X Pangolin 1000 دلار 12 – 13 TH/s 2,100W

نتیجه‌‌گیری

خوب این جمع‌‌آوری اطلاعات بهترین سخت افزار استخراج بیت کوین موجود در بازار امروز بود. امیدواریم که این بررسی برای شما هم جالب و هم آموزنده بوده باشد.

همانطور که می‌‌بینید به هنگام انتخاب و یا تصمیم‌گیری در رابطه با سخت افزار استخراج موارد زیادی باید مد نظر گرفته شود. هرآنچه برای یک نفر مناسب است ممکن است برای شما مناسب نباشد به همین دلیل ما تلاش کردیم که هر کدام از قسمتهای این بررسی گروه خاصی از استخراج کننده های احتمالی را مورد خطاب قرار دهد.

بیایید سریعا بعضی از مسائل مهم در راستای عملیات استخراج شما را با چند سوال مد نظر قرار دهیم:

شما استخراج بیت کوین خود را کجا انجام می‌‌دهید؟ آیا به یک دستگاه کم سر و صدا نیاز دارید؟

تا چه اندازه می‌‌توانید برای خرید سخت افزار استخراج بیت کوین هزینه کنید؟ با در نظر گرفتن واحدهایی در بازه ۵۵۰ دلار تا ۳۰۰۰ دلار انتخاب های شما بی اندازه زیاد است.

آیا شما به بالاترین قدرت هشینگ ممکن برای کسب بالاترین حد سود نیاز دارید؟

هزینه برق شما چقدر است؟ اگر ارزان است مصرف برق برای شما چندان مهم نخواهد بود .

آیا اهمیت می‌‌دهید که سخت افزار استخراج بیت‌‌ کوین شما توسط Bitmain ساخته شده باشد یا ترجیح می‌دهید شبکه را تمرکززدایی کنید و از یکی از رقیب‌‌های آن استفاده کنید؟

حالا که به پایان این راهنما رسیده‌ایم شما باید نظرات و افکار محکم‌تری در خصوص سخت افزار های مختلف استخراج بیت کوین موجود در بازار امروز را داشته باشید.

منبع سایت فینمگ

تبلیغات

قیمت ارز‌های دیجیتال

powered by Coinlib

مطالب پرطرفدار

معرفی ۱۰ مورد از بهترین برنامه های غیرمتمرکز بر بستر اتریوم
توسط مازیار نسیمی 16 خرداد
مقایسه اتریوم و بیت‌‌کوین: آیا اتریوم جایگزین بهتری برای بیت‌‌کوین است؟
توسط BTC 16 خرداد
حرکت به سمت Dapp ها؛ خرید DappReview توسط بایننس
توسط مازیار نسیمی 16 خرداد
از کجا رمزارز بخریم ؟
توسط 16 خرداد
دیفای (DeFi) در تلاش برای سبقت از برنامه های غیرمتمرکز صنعت بازی !
توسط امین آبشاهی 16 خرداد
صرافی ارز دیجیتال موردنظر خود را خیلی راحت پیدا کنید
توسط 16 خرداد
آیا دیفای به یک بازار مالی اصلی و مورد پذیرش عموم تبدیل خواهد شد ؟
توسط ایوب کریمی 16 خرداد
معرفی ۱۳ اکسچنج ارز دیجیتال با خدمات بین المللی
توسط 16 خرداد
شرکت Flamethrower بیت کوین نمی‌پذیرد
توسط اخبار رمز ارز 16 خرداد
ونزوئلا با انتشار یک وایت‌پیپر جدید، پترو را به عنوان ارز ملی این کشور معرفی کرد
توسط اخبار رمز ارز 16 خرداد
همکاری ایران و روسیه برای دور زدن تحریم‌ سوئیفت از طریق بلاک چین
توسط تیم تولید محتوا 16 خرداد
آیا رسانه های اجتماعی غیرمتمرکز مورد پذیرش عموم قرار می‌گیرند؟
توسط ایوب کریمی 16 خرداد
مجله‌های خبری برای پوشش پروژه‌هایشان پول دریافت می‌کنند
توسط رمز ارز 16 خرداد
به هنگام استفاده از VPN مراقب سرمایه خود باشید؛ NordVPN هک شد!
توسط مازیار نسیمی 16 خرداد
بیت ‌‌کوین و نا گفته های بیتکوین
توسط BTC 16 خرداد
ریپل در پرداخت های بین المللی ۱۰ برابر از ارز فیات امن تر است!
توسط امین آبشاهی 16 خرداد
عوامل موثر بر قیمت بیت کوین
توسط BTC 16 خرداد
ارز دیجیتال پاسخی در مقابل بحران جهانی است
توسط فرزاد تمیمی فرد 16 خرداد
دلیل کاهش قیمت ۷۰ درصدی متیک (MATIC) در کمتر از یک ساعت چه بود؟
توسط مازیار نسیمی 16 خرداد
سرمایه گذاری در یک سایت خبرگزاری؛ بایننس بعد از دوسال به کشور چین بازمیگردد!
توسط ساناز وفی 16 خرداد

خبرنامه

لطفا برای اطلاع از آخرین اخبار و بروزرسانی ها ایمیل خود را ثبت نمایید.